Praca

Oferty Pracy w Naszej Firmie

MONTER MEBLI

Praca polega na :

  • montażu mebli , składanie szafek z elementów
  • zabezpieczaniu oraz pakowanie szafek

Szukamy osób rzetelnych, dyspozycyjnych, chcących się uczyć.

Cenimy terminowość, jakość pracy i zaangażowanie.
Zależy nam na osobie uczciwej, pracowitej i odpowiedzialnej.

Zatrudnienie i wynagrodzenie :

Umowa wstępna i szkolenie - wynagrodzenie do 2000,00 zł / na rękę

Po przeszkoleniu i okresie próbnym - wynagrodzenie od 15,00 do 18,00 zł na rękę za godzinę w zależności od nabytych umiejętności i zaangażowania .

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • narzędzia niezbędne do wykonania powierzonych zadań

SZLIFIERZ POLERNIK ELEMENTÓW MEBLOWYCH

  • szlifowaniu oraz polerowanie elementów meblowych przed i po lakierowaniu,
  • zabezpieczaniu oraz pakowanie elementów lakierowanych

Po przeszkoleniu i okresie próbnym - wynagrodzenie od 15,00 do 20,00 zł na rękę za godzinę w zależności od nabytych umiejętności i zaangażowania .

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,

KIEROWCA BUSA DO 3,5 T

Zakres obowiązków :

rozwożenie mebli do klientów na terenie Polski,

  • utrzymywanie kontaktu z klientami,
  • dbanie o wizerunek i dobre imię firmy,
  • nadzór nad załadunkiem i przygotowaniem wysyłki,

Cenimy terminowość, jakość pracy oraz zaangażowanie.

Zatrudnienie i wynagrodzenie:
Umowa wstępna - wynagrodzenie 2250,00 zł brutto + 0,30 gr za przejechany kilometr .

Wyjazdy - najczęściej wtorek / Powrót - najczęściej piątek : w zakresie od 1500 do 2500 km.

30-40 punktów dostaw tygodniowo.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: p.sztyber@pro-m.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

BEZ MARŻY POŚREDNIKÓW

Polskie meble łazienkowe najwyższej klasy. Najlepsze ceny, bezpośrednia współpraca z producentami mebli i wyposażenia!

WŁASNY TRANSPORT

Firmowy transport gwarantuje bezpieczeństwo Państwa przesyłek! Nasze meble dostarczamy zmontowane.

20 LAT DOŚWIADCZENIA

Produkcją mebli zajmujemy się już ponad 20 lat, nasz sklep istnieje nieprzerwanie od 5 lat. Mogą nam Państwo zaufać!

90 DNI NA ZWROT

Większość naszych mebli (zaznaczone w opise produktu) mogą Państwo zwrócić do 90 dni bez podania przyczyn nawet jeśli były używane.

Dane firmy:

PRO-M Ryszard Spirydowicz
ul. Słoneczna 9A
66-003 Droszków

NIP 927-000-11-26
REGON 190663977

Konto do wpłat (ING Bank Śląski):

88 1050 1911 1000 0091 3917 9395 (w tytule: imię, nazwisko, numer zamówienia)

Jesteśmy płatnikiem podatku VAT
Wystawiamy faktury VAT 23%

Integracje Dotpay oraz Bluemedia

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl oraz Bluemedia.pl

Logo Fabryki Mebli PRO-M

Logo Marki Mebli Łazienkowych FURNI
X Zamknij